area top

hr

logoSUT     logoSTYL

O taneční škole

Taneční kurzy vedeme od roku 1969 po absolvování 3.leté taneční konzervatoře, již jako taneční pár tř.A. Dvakráte jsem vyhráli Mistrovství Severočeského kraje ve standardních i latinsko-amerických tancích, absolvovali desítky soutěží v Čechách,Slovensku,Německu,Polsku i Maďarsku.
Jsme zakládajícíni členy Tanečního studia Stylklub Varnsdorf a posléze i jeho vedoucími a trenery. Dále působíme jako funkcionáři soutěží.
Již v roce 1989 zakládáme „Taneční školu STYL“ a působíme na celém děčínském okrese. Kromě tanečních pro mládež, již v roce 1990 pořádáme první taneční pro dospělé a následně i taneční pro děti. Vychovali jsme desítky soutěžních tanečníků a absolventů tanečních jdou do tisíců.
Jsme členy Svazu učitelů tance „SUT“.
Hlavní náplní naší činnosti je pořádání tanečních kurzů pro dospělé. V současnosti též vedeme Hobby klub seniorů. Treninky každé úterý a čtvrtek od 18 do 20 hod. v těl. SOŠ tech. ve Varnsdorfu.
Naše heslo je: „Holduj taci,pohybu - budeš fit“.

Jaromír Josef
Dvořákova 1689
407 47, Varnsdorf
IČ 12760561
Mobil: (+420) 603 578 627
E-mail: jaromir.josef@uniqa.cz nebo jaromir.josef@tiscali.cz

GA UNIQA pojišťovna Varnsdorf
Tel/fax: (+420) 412 373 880

Novinky:

Tanečníci

Všem tanečníkům a přátelům tance přejeme vše nejlepší v novém roce 2024. Tančete a budete fit.

Datum zveřejnění příspěvku: 1.1.2024

Taneční pro dospělé

Jen připomínáme, že Věneček je v neděli 17. 12.23 na sále v Lidové zahradě ve Vdf. od 18 hod. Každý pár sebou nafukovcí balónek a krátký provázek / cca 50 - 70 cm /. Budeme mít nějaké v záloze. Návštěvám vstup povolen  / Garde a přátelé / za 50 Kč. O.K. ?

Datum zveřejnění příspěvku: 4.12.2023

Taneční pro dospělé

Na prodlouženou v pátek 17. 11. si kažký pár prosím přinese jablíčko a lepší oblečení / budeme se fotit /. Pokud jde o Věneček tak jen upřesňujeme , že začátek bude již v 18 hodin a né od 19 hod. jak zatím bylo zvykem. Každý pár si prosím přinese na Věneček nafukovací balónek / raději dva / a cca 70 cm tenký provázek. Těšíme se.

Datum zveřejnění příspěvku: 12.11.2023